0

چگونه با قدرت ذهن بیماری خود را درمان کنیم؟

دسته بندی ها : بلاگ, دوره شفا با ذهن 29 فروردین 1399 aminionline 245 بازدید
درمان بیماری با قدرت ذهن

بسم الله الرحمن الرحیم

بدن ما انسان ها جوری آفریده شده است که حالت طبیعی آن سلامتی و تندرستی است.

یعنی ما در حالت طبیعی باید در سلامتی کامل باشیم و هیچ گونه بیماری نداشته باشیم. شاید این موضوع برای بسیاری از افراد عجیب و غیر قابل باور باشد ولی حقیقت دارد و واقعا حالت طبیعی بدن ما سلامتی است.

بدن ما از همان بدو تولد مجهز به سیستم خود ترمیمی و خود شفا بخشی است. یعنی علاوه بر اینکه بدن ما در حالت طبیعی باید در سلامتی باشد، حتی اگر ما بدن را از حالت طبیعی خارج کنیم و باعث بیماری و زخمی شدن بدن خودمان شویم در این صورت بدن ما قادر خواهد بود خود را ترمیم و درمان کند.

یعنی بدن ما می داند چگونه بیماری ها را شفا دهد و از خود خارج کند و دوباره به سلامتی برسد. در واقع بدن ما از بدو تولد این چنین برنامه ریزی شده و در حالت طبیعی می تواند هر نوع بیماری و دردی را خیلی سریع و راحت درمان کند.

البته این در حالی صورت می گیرد که بدن ما در حالت طبیعی خودش باشد و ما آن را از حالت طبیعی خارج نکرده باشیم.

اما چه می شود که بدن ما از حالت طبیعی خارج می شود و ما بیمار می شویم با اینکه بدن ما مجهز به سیستم خود شفا بخشی است و دارای سیستم ایمنی بسیار قدرتمندی است؟

در واقع این خود ما هستیم که باعث می شویم بدن ما بیمار شود. ما با باورها و احساسات منفی خودمان باعث می شویم بدن ما ضعیف شود و در مقابل بیماری ها آسیب پذیر شود.

نکته ی بسیار جالب و تامل بر انگیزی که وجود دارد این است که بدن ما از خودش هیچ اختیار و انتخابی ندارد و کاملا تابع ذهن است. یعنی ذهن ما بدن ما را کنترل می کند.

وقتی افکار و باورها و احساسات ما منفی شود اولین جایی که واکنش نشان می دهد بدن و جسم ماست. یعنی وقتی باورها و احساسات ما منفی شود، بدن ما سریع واکنش نشان می دهد.

مثلا وقتی احساس خشم و عصبانیت داریم ممکن است سر ما یا معده یا جایی دیگر از بدن ما شروع به درد کند چون عصبانیت یک احساس منفی است و روی بدن ما تاثیر منفی می گذارد.

خبر خوبی که وجود دارد این است که باور ها و احساسات منفی در کوتاه مدت اثرات کمی روی بدن می گذارند ولی اگر طولانی شود حتما بدن را به بیماری های سخت تری دچار می کند.

تمام بیماری هایی که در جهان وجود دارد به واسطه احساسات ما به وجود می آید.

مثلا احساس کینه و نفرت عامل اصلی بسیاری از بیماری هاست. عامل اصلی سرطان، دیابت، ام اس، بیماری های کبد، ناراحتی های قلبی و …

وقتی ما از کسی یا کسانی کینه و نفرت به دل می گیریم، بدن ما نسبت به این احساس مخرب واکنش نشان می دهد. در کوتاه مدت اثرات کمی می گذارد ولی اگه کینه و نفرت دراز مدت در دل و ذهن ما بماند حتما ما را به بیماری های سختی دچار می کند.

بدن ما همیشه خواهان سلامتی است و این خود ما هستیم که بیماری ها را به بدن خودمان تحمیل می کنیم و باعث بیماری جسم خودمان می شویم.

احساسات منفی در دراز مدت اثرات بدی روی بدن می گذارد و درد ها و بیماری های سختی به وجود می آورد. احساساتی چون کینه و نفرت، انزجار، انتقاد و عیب جویی، ترس و نگرانی، احساس گناه، حسرت، حسادت، حقارت و نا امیدی و احساسات منفی دیگر.

وقتی طولانی مدت این احساسات منفی را داشته باشید نباید انتظار داشته باشید که بدن سالم و زندگی شاد و آرامش داشته باشید.

چون سلامتی و شادی و آرامش، احساسات مثبت هستند و با احساسات منفی در یک جا جمع نمی شوند.

خبر خوبی که وجود دارد این است که همان طور که ما خودمان با احساسات و باورهای منفی بدن خودمان را بیماری می کنیم، می توانیم با تغییر باورها و احساسات باعث شویم بدن به حالت طبیعی خود برگرد و به سلامتی برسد.

همه چیز دست خود ماست و انتخاب و اختیار هر چیزی با خود ماست. ما میتوانیم با احساسات منفی زندگی خود را نابود کنیم و به بدن خودمان بیماری تحمیل کنیم.

و می توانیم با احساسات و باورهای مثبت و سازنده زندگی خودمان را تبدیل به بهش کنیم و همیشه تن و بدن سالمی داشته باشیم.

سلامتی و آرامش رمز و راز های ساده و در عین حال بسیار قدرتمندی دارد. ما سعی کردیم در طول سال های اخیر روی این موضوع مطالعه ی بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم این رمز و راز ها را کشف کنیم و به مردم ارائه بدیم.

ما در دوره قدرتمند * شفا با ذهن * این رمز و راز ها را به شما آموزش می دهیم تا بتوانیم خیلی راحت و سریع بدن خودتان را به حالت طبیعی برگردانید به سلامتی و آرامش برسید.

ما برای رسیدن به سلامتی، ابتدا باید ذهن و درونمان را از باورها و احساسات منفی رها و پاک کنیم و بعد با استفاده از تمرینات قدرتمندی که در دوره آموزش داده می شود، سلامتی را به بدن خود وارد کنیم.

نکته بسیار جالبی که وجود دارد این است که دوره * شفا با ذهن * فقط روی سلامتی شما اثر نمی گذارد بلکه در تمام جنبه های زندگی شما تاثیر مثبت می گذارد و زندگی شما از تمام جنبه ها تغییر می کند و شما از اتفاقات عای زندگیتان شگفت زده می شوید.

البته هدف اصلی و اولیه این دوره رسیدن به سلامتی است ولی چیزی که وجود دارد این است که وقتی شما باورها و احساسات مثبت داشته باشید زندگی شما از هر لحاظ زیباتر می شود.

 

لطفا جهت خرید پکیج شفا با ذهن اینجا کلیک نمایید

aminionline

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


    0