0

با معرفی محصولات سایت امینی آنلاین، درمدت زمان کمی به درآمد دست خواهید یافت. تمامی محصولات ارائه شده در این سایت قابل دانلود می باشند و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت بلافاصله لينک دانلود به مشتري نشان داده شده و مشتري مي تواند به راحتي آن فايل (محصول) را دانلود کند.

در صورتی که شخصی توسط لینک بازاریابی شما محصولی قابل دانلود از سایت خریداری کند، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده خواهد شد. پورسانت محصولات قابل دانلود در سایت امینی آنلاین 20 درصد می باشد. این نرخ پورسانت برای تمامی محصولات ثابت بوده و در صورتیکه عملکرد مطلوبی داشته باشید افزایش نیز می یابد، همچنین در صورتیکه تعداد ارجاعات از لینک بازاریابی شما زیاد باشد کدتخفیف 30 درصدی جهت خرید محصولات سایت به شما تعلق می گیرد. شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی کنید.

با این روش بدون دردسر می توانید درآمد بالایی در هر ماه داشته باشید، لینک بازاریابی خود را می توانید در سایت های خود، بلاگ ها، شبکه های اجتماعی و … به اشتراک بگذارید و کاربران را ترغیب کنید محصولات سایت را خریداری کنند.

برای شروع بازاریابی آماده اید؟

آموزش تصویری ثبت نام در سایت و بازاریابی

  1. طبق تصویر زیر ابتدا در سایت عضوی شوید، در مرحله اول بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک نمایید:

2. طبق تصویر زیر در این مرحله می بایست فیلدهای مشخص شده جهت ثبت نام در سایت را پر کنید و در نهایت بر روی گزینه ” عضویت ” کلیک کنید

 

3. در صورتیکه ثبت نام شما موفقیت باشد به صفحه اصلی سایت باز می گردید، طبق تصویر زیر با قرار دادن نشانگر موس بر روی نام کاربری خود (شماره3)، گزینه های مربوط به پنل کاربری شما در سایت نمایش داده می شود، از بین گزینه های نمایش داده شده “پنل بازاریابی” (4) را انتخاب نمایید.

 

4. جهت فعالسازی سیستم بازاریابی شما، بر روی گزینه “فعالسازی حساب کاربری” (5) کلیک نمایید

 

5. بعد از ارسال درخواست فعالسازی حساب کاربری تصویر زیر نمایش داده می شود، در این مرحله می بایست منتظر بمانید تا مدیر سایت امینی آنلاین اکانت بازاریابی شما را فعال کند. در صورت فعالسازی از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

6. بعد از فعالسازی حساب کاربری با ورود به بخش بازاریابی صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود، طبق تصویر زیر برای فعال کردن لینک بازاریابی اختصاصی خود بر روی گزینه Generate Link (6) کلیک نمایید، از بخش وضعیت (7) نیز می توانید میزان پورسانت و سایر موارد را مشاهده کنید.

 

 

7. همانطور که در نصویر مشاهده می کنید لینک اختصاصی شما ایجاد شده است (7)، از این لینک می توانید برای بازاریابی و کسب درامد از فروش فایل های سایت استفاده کنید.

 

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


0