0

معرفی دوره ی جوانی و زیبایی

دسته بندی ها : بلاگ, دوره ی جوانی و زیبایی 19 فروردین 1399 aminionline 377 بازدید
دوره زیبا تر شدن و جوان تر شدن با ذهن

بسم الله الرحمن الرحیم

دوره جوان تر شدن با ذهن

هدف از این دوره این است که ما بتوانیم با کمک قدرت ذهن و قدرت درونمان، زیباتر و جوان تر بشویم. در واقع این کار برای ذهن ناخودآگاه ما کار سختی نیست و به راحتی می توانیم با کمک ذهن زیبا و جوان شویم.

ما میتوانیم با قدرت ذهن طول عمرمان را افزایش دهیم و روند پیر شدن را کند کنیم و سال های جوانی را بیشتر و بیشتر کنیم و سال های بیشتری جوان و زیبا بمانیم.

همانطور که بعضی افراد حتی در سنین بالا بسیار جوان و سرحال و جذاب هستند. پس باید الگویی باشد که آنها توانسته اند سال های بیشتری جوان و زیبا بمانند. اگر آنها توانسته اند پس ما هم میتوانیم.

فقط باید راهش را پیدا کنیم. شاید برای اکثر مردم این موضوع محال و دور از دسترس به نظر برسد و حتی ممکن است مسخره کنند و به ما بخندند. آنها از قدرت ذهن خبر ندارند و نمی دانند که با کمک قدرت ذهن می توانیم هر چیزی را در زندگی خود خلق کنیم.

قدرت ذهن

قدرت ذهن ناخودآگاه بی نهایت است و جوان و زیبا شدن می تواند یک کار بسیار کوچک و ساده برای ذهن ناخودآگاه باشد. تمریناتی که در این دوره به شما داده می شود بسیار ساده و در عین حال بسیار قدرتمند هستند و اگر با جدیت اشتیاق این تمرینات انجام شود چیزی جز معجزه در انتظار شما نخواهد بود. کافی است باور های نادرست را دور بریزیم و به جای آن باورهای زیبا و سازنده بگذاریم.

در واقع این باورهای ما هستند که زندگی و اتفاقات زندگی ما را خلق می کنند و تو هر آنچه را که باور کنی دریافت میکنی.

چه چیزی را باور داری؟ زیبایی را یا نا زیبایی؟ جوانی را یا پیری؟ زیبایی ها را یا زشتی ها؟ چه باورهایی داری؟ همان را دریافت خواهی کرد.

ما باید یاد بگیریم درست زندگی کنیم و از قدرت های درونمان به نفع خودمان و در جهت اهدافمان استفاده کنیم. قدرت هایی که خداوند مهربان در وجود ما گذاشته است تا ما بتوانیم زندگی زیباتر و قشنگ تری داشته باشیم.

دوره ی * زیبایی و جوانی * یک دوره ی بی نظیر است و به شما یاد می دهد چگونه زیبا تر و جوان تر شوید و چگونه زیبا و جوان بمانید.

 

 

لطفا برای مشاهده دوره جوان تر شدن با ذهن  اینجا کلیک کنید

 

aminionline

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


    0