0

راهکارهای درمان بیماریها

دسته بندی ها : بلاگ 25 اسفند 1398 aminionline 206 بازدید
درمان بیماری با ذهن

درمان بیماری با ذهن

چه راهکارهایی برای درمان بیماری های لاعلاج وجود دارد و چگونه میتوانیم بیماری های سخت و لاعلاج خود را درمان کنیم؟

ما در طول زندگی خودمان، هر روز و هر لحظه اهداف زیادی داریم و ممکن است در این لحظه چندین هدف داشته باشید و بخواهید به تمام اهداف خودتان برسید.

ممکن است سلامتی و درمان بیماریتان یکی از اهداف شما در زندگی خودتان باشد. اما چیزی که هست این است که اگر ما اهداف زیادی داشته باشیم و بخواهیم همزمان روی همه آنها تمرکز کنیم شاید نتوانیم به هیچکدام از اهداف خودمان برسیم چون نیروی توجه و تمرکز ما بین اهدافمان پخش می شود و قدرتش کمتر می شود.

ما به خواسته هایی می توانیم برسیم که تمرکز بیشتری روی آنها داشته باشیم. بهترین کار این است که ما اهداف خودمان را اولویت بندی کنیم و بعد یکی یکی روی اهدافمان تمرکز کنیم و بعد ازینکه به اولین هدف رسیدیم روی دومین هدف تمرکز کنیم.

رسیدن به سلامتی

اگر هدف شما رسیدن به سلامتی و درمان بیماری با ذهن است باید در این لحظه اولویت اول زندگی شما سلامتی باشد و فقط روی این هدف تمرکز کنید و تا وقتی به این هدف نرسیدین، روی اهداف دیگر تمرکز نکنید.

برای اینکه سریع تر به اهدافتان برسید باید فقط روی یک هدف متمرکز باشید. باید فقط روی سلامتی متمرکز بشید و در کنار تمرکز داشتن روی سلامتی، باید برای رسیدن به سلامتی مشتاق باشید. در واقع با تمام وجود خواهان رسیدن به سلامتی باشید. احساس و حال و هوای شما هم باید خوب باشد.

در واقع یکی ازعوامل موثر برای رسیدن به سلامتی یا هر هدف دیگری این است که شما احساستان خوب باشد و در آرامش باشید. وقتی شما در آرامش باشید و نگران نباشید، می توانید با سرعت بیشتری به خواسته های خودتان و به سلامتی برسید.

 

 

aminionline

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


    0