0

تغییر باورها

دسته بندی ها : فایل رایگان 21 خرداد 1399 aminionline 155 بازدید
تغییر باورها

بسم الله الرحمن ارحیم

باورها

در این دنیا میلیارد ها انسان وجود دارد که هر انسانی عقاید و باورهای مخصوص به خود را دارد و دنیای هر انسانی با دیگران کاملا متفاوت است چون هر انسانی دنیای خود را از دریچه ی چشم و ذهن خود می بیند و درک می کند.

هر انسانی دنیای مخصوص به خود را دارد و در طول زندگی اش فقط در دنیای خود زندگی می کند و جالب اینجاست که در دنیا و زندگی هر کس، هیچکس جز خودش هیچ اقتداری ندارد.

و تمام زندگی هر کس و هر اتفاق و شرایطی که تجربه می کند بر اساس باور های اون رخ می دهد. یعنی اتفاقات و شرایطی که ما در زندگی تجربه می کنیم همجنس با باور های ماست.

معجزه تغییر باورها

اکثر افرادی که در دنیا وجود دارند نا آگاهانه اکثر باورهایشان منفی است و برای همین مدام اتفاقات و شرایط بدی را تجربه می کنند و این را نمی دانند که خودشان خالق این شرایط و اتفاقات هستند.

خبر خوب این است که ما می توانیم با تغییر باورهایمان، تجربه های زندگیمان را تغییر دهیم و فقط شاهد اتفاقات و شرایط خوب باشیم. برای تغییر باور ها راههای مختلفی وجود دارد که بهترین روش تکرار جملات تاکیدی است.

زیرا جایگاه باورها، ذهن ناخود آگاه است و ذهن ناخود آگاه با وجود قدرت بی نهایتی که دارد، از خود اختیار و انتخابی ندارد و هر آنچه ما باور کنیم را تبدیل به وقعیت می کند.

هر آنچه که ما در ذهن و در زبان زیاد تکرار کنیم تبدیل به باور می شود.

در این دو فایل کامل توضییح داده شده باور ها چگونه به وجود می آیند و چطور می توانیم باور هایمان را تغییر دهیم.

 

aminionline

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


    0