0

آیا بیماری سرطان را هم میتوان با کمک ذهن درمان کرد و شفا داد؟

دسته بندی ها : بلاگ 19 اسفند 1398 aminionline 287 بازدید
درمان بیماری سرطان با کمک ذهن

سوال یکی از کاربران محترم سایت امینی آنلاین:

آیا بیماری سرطان را هم میتوان با کمک ذهن درمان کرد و شفا داد؟

درمان سرطان با کمک ذهن

ما باید این را باور کنیم که بدن ما و سیستم ایمنی بدن ما بسیار بسیار قدرتمند است و توان نابود کردن هر نوع بیماری و ویروسی را دارد. بدن ما مجهز به مکانیزم خود ترمیمی است یعنی خودش میداند که چطور خود را ترمیم و درمان کند و سالم و سلامت باشد.

باور ها و افکاری که ما داریم باعث می شود بدن ما ضعیف و آسیب پذیر شود و در نتیجه خیلی راحت بیماری ها را میپذیرد و بیمار می شود. باورهایی مثل من در مقابل سرما ضعیف هستم  یا من به راحتی سرما میخورم و یا هر باور محدود کننده ی دیگری.

پس در واقع این خود ما هستیم که با افکار و باورهای محدود کننده ی خودمان بیماری ها را به بدن و جسم خودمان تحمیل میکنیم و باعث بیماری خودمان می شویم وگرنه بدن ما در حالت عادی میداند چطور بیماری ها را از بین ببرد و سلامت باشد.

بدن ما میداند چگونه با بیماری سرطان مقابله کند و نابودش کند و اگر ما با ترس و اضطراب و با افکار و باورهای محدود کننده، بدن خودمان را ضعیف نکنیم، بدن ما قادر خواهد بود با بیماری سرطان و هر بیماری دیگری مقابله کند.

قدرت ذهن

مطمئن باشید ذهن انسان به قدری قدرتمند است که می تواند هر بیماری را درمان کند و در جسم سلامتی بیافریند. ما باید ناظر بر افکار خودمان باشیم ذهن خودمان را کنترل کنیم و در جهت مثبت و رسیدن به سلامتی از قدرت ذهن استفاده کنیم.

پس ما میتوانیم با قدرت ذهن، بیماری خودمان را شفا دهیم، با قدرت ذهن میتوان نه تنها بیماری ها را درمان کرد بلکه به هر هدف و خواسته ای میتوان رسید اگر یاد بگیریم چگونه از قدرت ذهنمان استفاده کنیم.

لطفا برای مطالعه و خرید دوره شفا با ذهن اینجا کلیک کنید

 

aminionline

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


    0